Młodsi ludzie, uważają , że po ukończeniu edukacji robota będzie na nich czekać , nic bardziej mylnego . Naturalnie praca jest , ale dla wykwalifikowanych w danym zawodzie lub dla młodych za niewygórowaną stawkę . Lata, gdy zdobywanie wiedzy dawało pewność znalezienia dobrze płatnej pracy , minęły , rynek nie potrzebują pracowników dobrze wykształconych , ale posiadających osobowość ,   które przyczyni się wysokimi zyskami dla firmy.Kreatywność , odwaga to walory cenione przez prezesów firm, praca dla takich młodych odpornych na stres ludzi jest dostępne. Oczekiwania społeczeństwa, co do wymiaru wynagrodzenia za pracę podnoszą się, obywatele chcą osiągać wyższe dochody, bo ich aspiracje są wyższe , pragną więcej mieć i zagwarantować swoim rodzinie godne życie. 

Zadowolenie z pracy jest istotna, bycie cenionym od przełożonych również , zgranie tych czynników z satysfakcjonującym wynagrodzeniem uważane jest za sukces zawodowy . Emigracja w poszukiwaniu pracy jest nadal uważany, jako jedno z rozwiązań, jednak czym człowiek starszy , tym bardziej myśli o pozostaniu w kraju . Zajęcie, dzięki której człowiek zabezpieczyć dla siebie i bliskich dach nad głową oraz wysoki standard życia,  jest osiągalna tylko dla niektórych . 

dejtingsidor

Zawody takie jak menadżer, stwarzają możliwość osiągnąć wysokie pieniędzy, ale obowiązki takie łączą się z z całym dniem spędzonym w pracy, przeżywaniem sytuacji stresujących i przymusem poradzenia sobie coraz większym wymaganiom . Podchodzenie do pracy , jako przykrego obowiązku, konieczności jest nie tylko niekorzystne dla pracownika ,  ale także dla przełożonego, niesatysfakcjonująca praca to zniechęcony podwładny,  który wykonuje mniej pracy, jest wiecznie wyczerpany i zdenerwowany.

Kategorie: Finanse