Wesele to wyjątkowy dzień do którego przygotowywać się należy na długo przed chwilą rozpoczęcia. Jeśli marzymy by dzień ślubu i wesela był niezapomniany a wszystko było dopracowane wzorowo, początkowe przygotowania do tego cudownego dnia rozpocznijmy nawet na rok przed tym cudownym dniem.

Rok przed uroczystością ślubną

Narok przed dniem ślubu powinno się usiąść i wstępnie przemyśleć konkretny miesiąc naszego ślubu. Para młoda powinna też przeanalizować przybliżoną liczbę gości, a także na razie bardzo ogólnie przeanalizować reklamy sal ślubnych i restauracji. Niekiedy to idealny czas na rezerwacje. W popularnych restauracjach miejsce na wesele powinno się rezerwować na rok z góry.

Na pół roku przed tym szczególnym dniem należy ustalić konkretny dzień uroczystości ślubnej, nawet z godziną. W tym czasie koniecznie trzeba zarezerwować salę na wesele lub restaurację. Jeżeli bierzemy ślub w kościele, w tym czasie powinniśmy również udać się do księdza i zapisać na obowiązkowe nauki przedślubne. Odbywają się przez kilka tygodniTrwają długo dlatego to jest idealny czas.

Na trzy miesiące przed ślubem trzeba zacząć uzyskiwać obowiązkowe dokumenty. To czas, w jakim należy znaleźć osoby, które na ślubie będą świadkami i upewnić się, że się zgadzają. To właściwy czas na poinformowanie pracodawców. To idealny czas na otrzymanie zgody na długi urlop nie wyłącznie na czas ślubu ale i na okres podróży poślubnej.

penisvergrößerung pillen

Dwa miesiące przed dniem ślubu powinno się zaprosić naszych gości, ustalić menu w restauracji. To idealny czas na zamówienie kwiatów i zamówienie wystroju pojazdu ślubnego.

Cztery tygodnie przed dniem ślubu musimy uzyskać od zaproszonych gości potwierdzenie ich przybycia. W tym czasie trzeba oczywiście kupić suknie ślubną i garnitur.

Jeżeli właściwie zaplanujemy przygotowania przedślubne, na krótki czas przed samym dniem ślubu zostanie nam upewnienie się, że wszystko jest zrobione tak jak trzeba. To czas, w jakim w razie potrzeby możemy wprowadzić potrzebne zmiany w planach.

Na kilkanaście godzin przed ślubem, powinniśmy tylko zadbać o dobry humor i mieć nadzieję, że nasz ślub będzie wyjątkowo udany.